اخبار خوزستان

بازدید دکتر علیرضا ورناصری از پروژه های در دست اجرا و متوقف شده محورهای مواصلاتی حوزه انتخابیه

راوی جنوب/به گزارش روابط عمومی دفتر منتخب مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل دکتر علیرضا ورناصری از پروژه های در دست اجرا و متوقف شده محورهای مواصلاتی حوزه انتخابیه بازدید نمود.

این بازدید  با هدف واکاوی مشکلات موجود پیرامون پروژه های یاد شده جهت پیشرفت و از سرگیری مجدد پروژه های متوقف شده انجام گرفت.

راوی جنوب/ طی بازدید دکتر علیرضا ورناصری منتخب مردم شریف مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل از پروژه جاده میانبر مسجدسلیمان – اهواز و جاده کمربندی مسجدسلیمان، موانع و مشکلات موجود جهت پیشرفت این پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

 در ادامه دکتر علیرضا ورناصری از پروژه های متوقف شده و نیمه تعطیل حوزه انتخابیه از جمله جاده مسجدسلیمان- اندیکا، جاده مسجدسلیمان- لالی و جاده پاگچ امام رضا (ع) بتوند بازدید نمود.


گفتنی است احداث و بازسازی محورهای مواصلاتی حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل پروژه جاده میانبر مسجدسلیمان_اهواز و جاده کمربندی مسجدسلیمان بواسطه گستره پهناور جغرافیایی پیوسته از جمله مطالبه های مهم و حیاتی مردم حوزه انتخابیه بوده است

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. تنها شهرستانهایی که در خوزستالن ارتباط مستقیم جاده ایی ندارن ، دو شهرستان تاریخی و هم فرهنگ مسجدسلیمان و ایذه هستن و متاسفانه این بن بست جاده ایی طی سالها درشمال شرق استان باقی مانده است لذا از شما نماینده محترم درخواست دارم پیگیری اتمام جاده مسجدسلیمان به ایذه از مسیر امام زاده صالح باشید تا ضمن رفع بخشی از محرومیت منطقه باعث خارج شدن مسجدسلیمان از بن بست جاده ایی در کوتاه مدت و ارتباط بیشتر فرهنگی و اقتصاد بین دو شهر بختیاری نشین ایذه و مسجدسلیمان در آینده نزدیک باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا