اخرین خبر ها

حضور شرکت نفت و گاز اروندان در بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت نفت و گاز اروندان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حضور یافت.

به گزارش راوی جنوب  ، بزرگترین رویداد نفتی، صنعتی و تجاری کشور است که هر ساله با حضور تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت های فعال در حوزه صنعت نفت و گاز است تا دستاوردها، فناوری و محصولات خود را در معرض بازدید علاقه مندان و فعالان این صنعت قرار دهند.

بر اساس این گزارش، شرکت نفت و گاز اروندان نیز در کنار سایر شرکت های بزرگ داخلی و خارجی حاضر در این رویداد عظیم نفتی، با هدف عرضه دستاوردها و انتقال دانش و فناوری خود، حاضر شده است.

در این نمایشگاه بیش از یکهزار و ۵۰۰ شرکت شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان شامل روسیه، چین، بلاروس، آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، هند، امارات، عمان و ترکیه، در بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌های بالادستی نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارت‌آپ‌ها و سایر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، در تاریخ ۲۷ الی ۳٠ اردیبهشت در محل دایمی نمایشگاه های تهران میزبان برگزار می شود و شرکت نفت و گاز اروندان در غرفه شرکت ملی نفت ایران در سالن های ۸ و ۹ نمایشگاه، میزبان علاقه مندان صنعت نفت است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا