اخبار شهرستان های خوزستاناخبار مهم

راوی جنوب گزارش می دهد: استخدام های فضایی در شهرداری مسجدسلیمان/ شورای تامین و فرماندار به مردم گزارش بدهند

اعضای شورای شهر مسجدسلیمان در اقدامی خلاف قانون و ضابطه در روز آخر سرپرستی مهدی رضایی شهردار سابق مسجدسلیمان اقدام به استخدام افرادی نمودند؛ این در حالی است شورا به تازگی از بند انحلال رهایی یافته است! انتظار مردم مسجدسلیمان این است که شورای تامین شهرستان بخصوص دادستان به عنوان مدعی العموم و فرماندار ضمن رسیدگی دقیق به تمام ابعاد این استخدامی به مردم گزارش بدهند.

راوی جنوب| شورای شهر، شهرستان مسجدسلیمان که به تازگی از بند انحلال راه یافته است در یک اقدام خارج از عرف و بدون مجوزهای قانونی اقدام به استخدام حدود ۴۶ نفر کرده است.

این استخدامی ها که پیش از آمدن آرش قنبری انجام شده است و هزینه زیادی بدون منبع مشخص مالی بر دوش شهرداری گذاشته است. حال این خواسته بحق مردم مسجدسلیمان است که شورای تامین ، نهادهای امنیتی استان خوزستان و بازرسی کل استان خوزستان ضمن ورود دقیق به ابعاد این استخدامی گزارش جامعی به مردم بدهند و با متخلفان در هر جایگاهی که هستند مطابق قانون برخورد کنند.

همچنین مطابق با قانون دسترسی آزاد به اطلاعات شهرداری مسجدسلیمان کلیه هزینه هایی را که از اعتبار حق آلایندگی به این شهر رسیده است را به مردم گزارش بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا