اجتماعیاخبار خوزستان

بازدید سرپرست مدیریت منابع انسانی از روند آماده‌سازی مدارس شهرک نفت و کوی فدائیان اسلام

‌سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به منظور اطلاع از شرایط آماده‌سازی مدارس و بازگشایی آنان در ابتدای سال تحصیلی جدید، از برخی از مراکز آموزشی کوی فدائیان اسلام و شهرک نفت بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که صبح چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲ انجام شد، ابوالقاسم حبیبی پور از روند آمادسازی مدارس، نحوه ثبت نام دانش آموزان، شرایط کلاس های درسی و فضاهای آموزشی، امکانات فرهنگی، ورزشی و علمی بازدید به عمل آورد.

وی در بخشی از این بازدید و در گفت و گو با مدیران آموزشگاه ها بر اهمیت بالای “پرورش” در کنار “آموزش” باتوجه به تأثیرپذیری دانش آموزان از معلمان و مربیان خود تأکید کرد و بیان داشت: محیط های آموزشی نقش بسزایی در تربیت و پرورش دانش آموزان دارند که متاسفانه این نقش در سالهای اخیر در حوزه فعالیت های فرهنگی و پرورشی کم رنگ شده است.

حبیبی پور افزود: تربیت اجتماعی دانش آموزان، افزایش توجه به آنان و گسترش آموزه های فرهنگی، اخلاقی و دینی به صورت کاربردی و اثربخش می بایست به عنوان یک اصل و تکلیف در سرلوحه فعالیت های مدارس قرار گیرد تا در کنار موفقیت های علمی و رشد کمی، نقش فرهنگی و اجتماعی نیز بصورت ویژه مورد توجه باشد و در همین راستا رضایت حداکثری اولیا و خانواده های دانش آموزان نیز بنحو مطلوب حاصل شود.

سرپرست مدیریت منابع انسانی در پایان ضمن تأکید بر سرعت بخشیدن به آماده سازی مدارس و تدارک شرایط مطلوب برای بازگشایی آنان، از مدیران مدارس خواست تا مهمترین دغدغه ها و خواسته های خود را به معاونت آموزش و بهبود نیروی انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گزارش نمایند تا به صورت ویژه درجلسه با مدیران ارشد آموزش و پرورش استان خوزستان به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.

همچنین گزارشی از روند بهسازی و خدمات ارائه شده به مدارس سطح شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از سوی کارشناسان مدیریت عملیات غیرصنعتی که در این بازدید حضور داشتند ارائه شد.

گفتنی ست مدرسه راهنمایی و دبیرستان دخترانه شهدای صنعت نفت، دبستان دخترانه ایمان ، دبیرستان پسرانه شهدای صنعت نفت، دبستان پسرانه شیخ بهایی، دبستان دخترانه اروند و پیش دبستانی شهدای صنعت نفت از جمله مدارسی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا