اخبار خوزستاناخرین خبر ها

برگزاری صبحگاه مشترک بسیجیان حوزه شهیدتندگویان با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

به مناسبت هفته بسیج صبحگاه مشترک بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار گردید .

به گزارش  راوی جنوب؛ صبحگاه مشترک بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب) یکشنبه (۲۹ آبان ۱۴۰۱) با حضور مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان،سردار شاهوارپور فرمانده سپاه استان خوزستان ، سردار نعمت الله باقری جانشین فرماندهی سپاه و سرهنگ حسن باقری فرمانده بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب و جمعی از برادران و خواهران بسیجی صنعت نفت در میدان صبحگاه حوزه شهید تندگویان برگزار گردید.

در این مراسم سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با اشاره به رشادت‌های بسیجیان در ۸ سال دفاع مقدس گفت: آمار شهدا، جانبازان و رزمندگان بسیجی نشان‌دهنده حضور گسترده آنها در دفاع از کشور است و علاوه بر آن در حوزه‌های دیگر از جمله محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی، خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم، نقش بی‌بدیلی را ایفا می‌کنند.

وی افزود: ولایتمداری بسیجیان شاخصی‌است که باعث شده هیچگاه دچار یاس و ناامیدی نشوند و در مأموریت‌های مختلفی که به آنها محول می‌شود همواره موفق و سربلند باشند.

همچنین سرهنگ باقری فرمانده بسیج شهید تندگویان در سُخنانی ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره ۲۳ هزار شهید استان خوزستان اذعان کرد: نیروهای بسیجی این حوزه با تمام توان در میدانهای جهادی ، امدادی ، نظامی و فرهنگی هستند و در مسائل اخیر که شاهد بروز فتنه و اغتشاش عده ای فریب خورده و مُزدور در کشور هستیم آماده هرگونه جان فدایی و ایستادگی در برابر هجمه های خارجی و داخلی هستیم و پای انقلاب و رهبری تا آخر خواهیم بود.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب تقدیر و تشکر بعمل آمد و اقای حمید تمیر از شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان بسیجی نمونه این شرکت معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا