اخبار خوزستاناخبار مهماخرین خبر ها

تجلیل از پنج خانواده شهید مدافع سلامت استان خوزستان در همایش لاله‌های سپید با حضور وزیر بهداشت

کنون پنج شهید مدافع سلامت از طرف کمیته ملی به استان اعلام شده و شانزده پرونده دیگر از جانباختگان سلامت جهت بررسی نهایی به وزارت بهداشت ارسال شده است.

به گزارش  راوی جنوب، دکتر فرهاد حمزه لوی دببر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص این خبر گفت: اولین همایش ملی لاله‌های سپید به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مدافع سلامت که در دوران سخت کرونایی جان خود را تقدیم ملت ایران کردند، در محل سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
وی ادامه داد: در این همایش پنج خانواده شهید مدافع سلامت استان شامل شهید حسن سواری از بیمارستان سلامت اهواز، شهیده فریده صادقی مقدم و شهیده طیبه خسروی تبار از شبکه بهداشت و درمان اندیمشک، شهید دکتر عبداله عسکری از بیمارستان رازی اهواز و شهید کریم سعدی اصل از شبکه بهداشت و درمان شوش با هماهنگی ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه در این برنامه حضور بهم رساندند که توسط مقام عالی وزارت مورد تقدیر قرار گرفتند.
دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه افزود: تا کنون پنج شهید مدافع سلامت از طرف کمیته ملی به استان اعلام شده و شانزده پرونده دیگر از جانباختگان سلامت جهت بررسی نهایی به وزارت بهداشت ارسال شده است.
حمزه لوی خاطرنشان کرد: پس از تصمیم گیری‌ها و تکمیل نهایی پرونده‌های جانباختگان سلامت توسط کمیته استانی متشکل از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مدیر کل برنامه و بودجه و مدیر کل بنیاد شهید استان، پرونده‌ها به کمیته کشوری شهدای مدافع سلامت جهت تعیین تکلیف نهایی ارسال می‌شود.
دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه در پایان گفت: یازده پرونده از شهدای مدافع سلامت مختومه اعلام شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا