اخرین خبر ها

تقدیر از رییس کل دادگستری استان خوزستان

راوی جنوب، علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در همایش بزرگداشت هفته قوه قضائیه که صبح امروز پنجم تیرماه با حضور مسئولان عالی قضایی برگزار شد، به عنوان مدیر برتر ملی قوه قضائیه کشور برگزیده و از سوی رئیس قوه قضائیه مورد تقدیر قرار گرفت.

این تقدیر باتوجه به ارزیابی عملکرد دادگستری در حوزه‌های مختلف و موفقیت در اجرای برنامه‌های کلان دستگاه قضایی که توسط واحد‌های ارزیابی و معاونت راهبردی قوه قضائیه ارزیابی می‌شود، صورت گرفته است.

اجرای سند تحول قضایی و اجرای سیاست‌های کلان قوه قضاییه، رضایتمندی عمومی، کاهش اطاله دادرسی، تعیین تکلیف پرونده‌های معوق و کثیر الشاکی، استفاده از ظرفیت شورا‌های حل اختلاف، بهره‌مندی از فناوری‌های نوین الکترونیک قضایی و سایر حوزه‌های مدیریتی از شاخص‌های عملکردی دادگستری استان خوزستان است که در میان استان‌های سراسر کشور عملکرد بهتری داشته است.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: اکنون که دستگاه قضایی در مسیر تحول و تعالی قرار گرفته است، نیازمند تلاش خالصانه و مجاهدت قرین ایثار، پایدار و شجاعت کارکنان صالح، مسئولیت‌پذیری توام با تدبیر مدیران متعهد، کارآمد و تحول‌گراست.

بی‌شک توفیق شما در خدمت شایسته که منجر به احراز عنوان مدیر برتر ملی قوه قضائیه در سال ۱۴۰۱، با ارزیابی واحد متبوع و معاونت راهبردی شده، شایسته سپاس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا