اخرین خبر ها

تقدیر وزیر نیرو از نیروگاه رامین اهواز جهت موفقیت در گذر از پیک مصرف برق۱۴۰۲

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو با اهدا لوحی از حافظی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز به عنوان یکی از شرکتهای برتر و به پاس نقش آفرینی در تحقق اهداف وزارت نیرو و اقدامات موثر در گذر موفقیت آمیز از پیک مصرف برق ۱۴۰۲ تقدیر نمود.

به گزارش  راوی جنوب : در همایش تجلیل از تلاشگران گذر از پیک مصرف برق ۱۴۰۲ که با حضور وزیر نیرو، مدیران عامل صنعت برق و تعدادی از مسئولان کشور برگزار شد از محسن حافظی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز بعنوان یکی از شرکتهای برتر و به پاس نقش آفرینی در تحقق اهداف وزارت نیرو و اقدامات موثر در گذر موفقیت آمیز از پیک مصرف برق ۱۴۰۲ تقدیر شد.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

🔹جناب آقای حافظی
مدیرعامل محترم شرکت مدیریت تولید برق اهواز (رامین)

توسعه و بالندگی صنعت آب و برق ثمره تلاش و کوشش کارکنان و مدیران توانمندی
است که دانش و تجربه خود را صرف پویایی وترفیع این صنعت نموده اند.
بدینوسیله از تلاش های مجدانه جنابعالی در تحقق اهداف وزارت نیرو تشکر نموده و امیدوارم در پرتو عنایت الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشد.از خداوند متعال، سلامتی و توفیق روز افزون شما را خواستارم .
علی اکبر محرابیان/ وزیر نیرو

لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با تکیه بر دانش، تجربه و تعهد مدیران و کارکنان تلاشگر خود توانست ضمن بهبود ۴۰۰ مگاواتی سطح تولید برق نقش مهمی در پایداری شبکه سراسری برق کشور و تامین آسایش مردم در تابستان طاقت فرسای سال جاری و پیک مصرف برق داشته باشد.
گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین برق مردم و پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور ایفا می نماید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا