اخبار خوزستاناخرین خبر ها

راه اندازی اولیه اورژانس جدید بیمارستان مادر رامهرمز

به گزارش راوی جنوب ، دکتر سید سعید آزنده معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از راه اندازی اورژانس بزرگ جدید بیمارستان مادر شهرستان رامهرمز خبر داد.
آزنده ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع و با زیر بنایی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر سی میلیارد تومان و با عنایت خداوند متعال، مساعدت دکتر سرمست شوشتری رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و تلاش و پیگیری حاج ابراهیم متینیان نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی ساخته و راه اندازی شد.
وی افزود: امیدوارم با شروع به کار اورژانس بزرگ جدید و درمانگاه آن، شاهد تحولی اساسی در خدمت رسانی به مردم شهرستان رامهرمز در حوزه درمان باشیم و با در مدار قرار گرفتن بخش جدید سی تی اسکن و رادیولوژی آن را ارتفاء بخشیم.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه خاطرنشان کرد: مراسم رسمی افتتاحیه این پروژه بزرگ متعاقبا اعلام خواهد شد.
آزنده تصریح کرد: طی روزها و هفته‌های آینده پروژه‌های زیادی وارد مدار خدمت به مردم خواهد شد که از آن جمله می‌توان به مگا آی سی یو بیمارستان گلستان، بخش جراحی عروق گلستان، اورژانس بیمارستان نظام مافی شوش، تعدادی خانه بهداشت، پایگاه ۱۱۵ و … اشاره کرد.
گفتنی است معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه از زحمات و تلاش‌های مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت و درمان رامهرمز در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم تقدیر و تشکر کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا