اخبار مهماخرین خبر ها

سید محسن موسوی زاده و استقبال مردم اهواز از حضور احتمالی وی در انتخابات مجلس شورای اسلامی

استعفای اعضای شورای اسلامی شهر اهواز برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی به بحث داغ فضای مجازی در این شهر تبدیل شده است.

راوی جنوب| با نزدیک شدن به دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در شورای اسلامی حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون شاهد تحرکات انتخاباتی و یا استعفا چهرهای اجرایی و مسئولان برای آماده سازی اردوگاه انتخاباتی به جهت حضور فعالانه در رقابت انتخاباتی هستیم .

در این بین استعفای برخی اعضای شورای شهر اهواز برای حضور در انتخابات مورد توجه مردم ، رسانه ها و تحلیلگران سیاسی و اجتماعی قرار گرفته است.

از جمله استعفاهای مورد توجه می توان به استعفای سید محسن موسوی زاده اشاره کرد چهره شاخص شورای شهر اهواز با محبوبیت بالا در بین همه اقشار مختلف مردم که پس از قطعی شدن استعفای وی خیلی زود از وی به عنوان شانس اول حضور در مجلس از حوزه انتخابیه اهواز نام برده شد.

سید محسن موسوی زاده که در بین مردم اهواز به «سید صادق» شهرت دارد و همواره پاسخگو مردم بوده است توانسته با فاصله چندین ماه به انتخابات اقبال عمومی را به سمت خود بکشد.

سید محسن موسوی زاده در انتخابات های گذشته نقش محوری در پیروزی برخی کاندیدای مجلس داشت و حضور وی در انتخابات مجلس چراغ خطر ریزش آرا را برای آنها روشن کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا