اخرین خبر ها

مهر و موم ۵۵ واحد صنفی متخلف در اهواز

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان از مهر و موم ۵۵ واحد صنفی متخلف در اهواز با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم برخورد با روزه‌خواری در ملاء عام خبر داد.

راوی جنوب، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان از مهر و موم ۵۵ واحد صنفی متخلف در اهواز با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم برخورد با روزه‌خواری در ملاء عام خبر داد.

سرهنگ محمدوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم نظارت بر واحدهای صنفی به خصوص اغذیه‌فروشان جهت جلوگیری و برخورد با روزه‌خواری در ملاءعام، طرح نظارت بر صنوف همزمان در ۸ منطقه شهرستان اهواز به اجرا درآمد.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه ماموران پلیس در روزهای ۳ و ۴ فروردین‌ماه از ۲۲۹ واحد صنفی بازدید کردند، افزود: در این ارتباط به ۱۹۸ واحد صنفی تذکر داده شد، ۱۴ واحد صنفی اخطار پلمب دریافت کردند و ۵۵ واحد صنفی متخلف نیز مهر و موم شدند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: برای رفاه حال مسافران نوروزی، برای ۵۳ واحد صنفی اغذیه مجوز فعالیت با استتار در شهرستان اهواز صادر شد.
سرهنگ محمدحسین محمدوند افزود: اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در سطح استان خوزستان ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا