اخبار خوزستاناخبار مهماختصاصی راوی جنوباقتصادی
موضوعات داغ

نگاهی به عملکرد مدیریت گروه ملی: ابهام در آمار فروش تا استخدام های فله ای

ظرفیت اسمی گروه ملی صنعتی فولاد اهواز یک میلیون و نهصدو سی و پنج هزار تن در سال است که ماهیانه باید ۱۶۱/۲۵۰تن تولید شود که طی سال های ۱۳۸۸ بیش از دو میلیون تن در سال تولید شد که رکوردی بی سابقه برای گروه ملی به حساب می آید اما بعداز اختلاس چند هزار میلیاردی و واگذاری شرکت گروه ملی به بانک ملی در سال ۱۳۹۵ به بعد به شدت آمار تولید ،فروش ،ورود قطعات با سوءمدیریت مدیران به حداقل رسید و هم اکنون نزدیک به ۳۰۰میلیارد تومان بدهی ماحصل عملکرد مدیران این شرکت است و صورت های مالی شرکت زیان ده و تراز مالی منفی می باشد .

طی این چند سال متاسفانه مدیران آمار درست و اصولی از تولید و فروش محصولات خود را ارائه نمی دهند و آمار ها غیر واقعی و کاملا اشتباه در رسانه ها منعکس می شود و این آمارها و ارقام از پشتوانه علمی برخوردار نیستند. بیشترین آمار تولیدی طی این ۷ سال توسط مدیران بانک ملی در شرکت گروه ملی انجام شده کمتر از ۴۰۰ هزار تن در سال یعنی تقریبا یک/ هشتم در زمان دکتر یوسفی بوده است و متاسفانه با ورود مدیریت جدید این آمار تولید کاهش یافته است . هم اکنون آمار ماهانه تولید کمتر از ۳۵ هزار تن است که اختلاف فاحشی با آمار تولیدی ماهانه است (تولید ماهانه ۱۶۱/۲۵۰ تن است ).

ابهام درآزمون استخدام و استخدام های فله ای ، عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و بازگشت به کار برخی کارگران اخراجی موجب نارضایتی کارگران شرکت گروه ملی شده است که امیدواریم نهادهای نظارتی و مسولان استانی در کنار زحمت کشان کارگری باشند و خواهان شفاف سازی عملکرد مدیریت گروه ملی باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا