اختصاصی راوی جنوبورزشی
موضوعات داغ

راوی جنوب گزارش می دهد؛ ضرورت شفافیت مالی در نفت مسجدسلیمان / هزینه های مالی مدیریت رسانه شفاف شود

انتظاری که همه ورزش دوستان دارند شفافیت مالی در حوزه ورزش و بخصوص فوتبال می باشد. باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان برای توضیح به طرفدارانش شفافیت مالی در حوزه رسانه را در راس برنامه های خود قراردهد.

راوی جنوب|در اقتصاد مدرن مالی، شفافیت مالی را این‌گونه تعریف می‌کنند؛ باز کردن پنجره‌های بزرگ از اطلاعات جامع، به موقع، قابل فهم، معتبر به‌سوی دولت درباره ساختار و وظایف آنها، اهداف سیاست‌های مالی، حساب‌های بخش عمومی به گونه‌ای که دولت قادر باشد با دقت بیشتری وضعیت مالی شرکت ها را ارزیابی کنند.

از این رو انتظار می رود تا باشگاه نفت مسجدسلیمان به منظور ارزیابی هرچه بهتر از سوی دولت از یک سو و ارزیابی از سوی مردم مسجدسلیمان و حامیان این تیم شفافیت مالی را در برنامه های خود قرار بدهد.

شهروندان مسجدسلیمان و فوتبال دوستان انتظار ویژه دیگری که دارند شفافیت مالی مدیریت رسانه باشگاه نفت مسجدسلیمان طی سالیان متعدد و گزارش هزینه های انجام شده به افکار عمومی را دارند.

منشأ این انتظار از آنجاست که مهران حسنوند طی فصول مختلف مدیریت رسانه باشگاه نفت مسجدسلیمان را در حالی عهده دار بوده که کمترین سوابق رسانه ای را داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا